وزیر ورزش و جوانان از بازگشت کاراته به المپیک استقبال کرد وخواستار تلاش برای ابقای ان درالمپیک ۲۰۲۴شد

رییس فدراسیون کاراته گفت :دکتر سلطانی فر نظرش این بود که کاراته دارای ظرفیت بسیار بالایی در ایران است و از طریق کمیته ملی المپیک ووزارت ورزش تلاش برای ابقای این رشته به بازی های المپیک ادامه خواهد داشت .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته پیرامون دیدار امروز که به اتفاق سجاد گنج زاده یکی از طلایی های کاروان ورزشی ایران در المپیک توکیو ، هروی سرمربی تیم ملی و ذبیح الله پورشیب با دکتر مسعود سلطانی فر داشتند ، اظهار داشت : در این دیدار گزارشی از فرآیند آماده سازی تیم ملی کاراته کشورمان برای حضور در بازی های المپیک توکیو ارائه دادم و برنامه های پیش روی فدراسیون را مطرح کردم و از وزیر ورزش و جوانان ، رییس کمیته ملی المپیک ، معاون ورزش قهرمانی وزارتخانه و دبیرکل کمیته ملی المپیک بدلیل حمایت هایی که از کاراته وجود داشت، تشکر کردم.
رییس فدراسیون کاراته گفت : اقای وزیر از اقدامات فدراسیون ، کادر فنی و کاراته کاها به نیکی نام بردند و تلاش سجاد گنج زاده که منحر به طلای سوم کاروان ورزشی ایران شد را ستایش کردند و از این مدال به عنوان حسن ختام کاروان ایران نام برد.
وی ادامه داد : دکتر سلطانی فر با اشاره به اهمیت مدال طلای سجاد گنج زاده گفت : در روز اخر بازی ها این مدال ارزشمند بدست آمد که باعث ارتقا جایگاه ایران در جدول توزیع مدال ها شد و کام مردم را شیرین نمود.
سید حسن طباطبایی گفت : وزیر ورزش و جوانان در این دیدار از ذبیح الله پور شیب که تا اخرین لحظه در کنار سجاد گنج زاده باقی ماند و تمرین کرد، به عنوان یک پهلوان نام برد و تصریح کرد : اینگونه حرکتها مد نظر مسئولین ورزش کشور قرار داشته وبه نحو مقتضی ازایشان تقدیر خواهد شد.
رییس فدراسیون کارته با بیان اینکه وزیر ورزش و جوانان حمایت خود تا از استمرار حضور این رشته در المپیک اعلام کرده است ، خاطر نشان ساخت ؛ دکتر سلطانی فر نظرش این بود که کاراته دارای ظرفیت بسیار بالایی در ایران است و از طریق کمیته ملی المپیک تلاش برای بازگرداندن این رشته به بازی های المپیک ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *