.
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز خبر داد:
استقرار سیستم ی…

. سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز خبر داد: استقرار سیستم ی…


.
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز خبر داد:
استقرار سیستم ی...

.
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز خبر داد:
استقرار سیستم یکپارچه اتوماسیون اداری در شهرداری مرکز از امروز

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز از آغاز استقرار سیستم یکپارچه اتوماسیون اداری در شهرداری مرکز خبر داد.

به گزارش شهریار، میر یحیی نوحی در خصوص راه‌اندازی اتوماسیون اداری جدید در شهرداری تبریز گفت: با نگاه توسعه محور در ارائه خدمات و با هدف ارتقای بهره‌وری در سیستم اداری شهرداری و همچنین افزایش امنیت مکاتبات، سیستم جامع و یکپارچه اتوماسیون اداری برای مدیریت گردش اطلاعات و مکاتبات در شهرداری مرکز استقرار یافت.
وی بر لزوم اجرای طرح اتوماسیون اداری جدید در شورای اسلامی و شهرداری تبریز تاکید کرد و افزود: به‌منظور اجرای دقیق و تحقق بهره‌وری از طریق این سیستم دوره‌های آموزشی اتوماسیون اداری جدید انجام و از امروز سیستم یکپارچه اتوماسیون اداری در شهرداری مرکز استقرار یافت.
نوحی عمده اهداف استقرار سیستم اتوماسیون اداری جدید را تکریم ارباب رجوع، سهولت انجام مکاتبات درون‌سازمانی، جلوگیری از موازی‌کاری احتمالی در پروسه ارسال و دریافت نامه، قابلیت ارتباط نرم‌افزار با سایر نهادها و ارگان‌های دولتی به‌صورت کاملا الکترونیک و مکانیزه عنوان کرد.
وی افزود: یکپارچگی سیستم اتوماسیون اداری جدید، تسهیل در ثبت و گردش نامه‌ها در صورت بالا بودن حجم مکاتبات، امکان جستجو در مجموعه اطلاعات مربوط به نامه‌ها، دسترسی سریع به اطلاعات و کنترل و پیگیری وضعیت گردش یک نامه و در نتیجه سرعت در پاسخگویی به نیاز شهروندان، کنترل بر عملکرد کاربران و سرعت در پیگیری و رفع مشکلات و همچنین امکان صدور گزارش‌ها و نمودارهای آماری و کاربردی از مزایای اصلی سیستم اتوماسیون اداری جدید است.
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز گفت: امیدواریم با تعامل و همکاری پرسنل توانمند شهرداری تبریز روز به روز شاهد تحولات چشمگیر در ارائه خدمات و بهبود روند پاسخگویی به شهروندان و افزایش سطح رضایتمندی آنان از مجموعه مدیریت شهری باشیم.

#شهرداری_تبریز
#شهرداری
#شهردار
#تبریز
#تبریزخبرلری
#تبریزمن
#تبریز
#تبریزآنلاین
#خبرآنلاین
#خبرفوری
#خبر
#خبرداغ
#خبرروز
#اتوماسیون

 Source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *